ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

راه اندازی فست فود به روز

امروزه بیشتر افراد جامعه استفاده از فست فود را ترجیح می دهند و این یک بازار برای راه انداز فست فود است که می تواند گردش مالی...

راه اندازی فست فود به روز

قطعا تا به حال به گوش شما صنعت فست فود در دنیا خورده و یا از این صنعت نکاتی را می دانید و یا حتی تجربه کرده اید شاید هم به فکر راه اندازی فست فود به روز هستید.

صنعت فست فود یکی از صنایع پول ساز در دنیا علی الخصوص در کشور آمریکا به حساب می آید که مبالغ حاصل از سود این محصول در دنیا بیش از درآمد حاصل برای کسور های مختلف در دنیا است .

متنوع بودن منو

این اعداد و ارقام به ما ثابت می کند که فست فود در دنیا تبدیل به صنعت شده ، به ارقام زیر توجه کنید:

درآمد حاصل از فست فود ها در دنیا در سال 2015 ، 570 میلیارد دلار بود که سهم آمریکا از این رقیم پیزی حدود 200 میلیارد دلار بود. ایران نیز به عنوان کشوری که نسبتا دیر وارد این عرصه شده گردش مالی 16 هزارمیلیاردی در سال را تجربه می کند. که این رقم بازار وسوسه انگیزی برای سرمایه گذاری به وجود می آورد.

برای اینکه بیشتر متوجه گردش سرمایه در این صنعت در کشور ایران باشید به این نکات توجه کنید. :

چرا باید فست فود  به روز راه اندازی کنیم ؟

خانواده های بدون شاغل در سال 559 هزار تومان به طور میانگین به رستوران ها می پردازند.

نیمی از مردم ایران در ماه حداقل یکبار به فست فود مراجعه می کنند.

مرکز آمار ایران در اسفند سال 95 گزارشی مبنی بر فعالیت های فرهنگی واجتماعی افراد بالای 18 سال در ایران منتشر کرد .که طی آن 47.7 % از مردم حداقل یکبار و 14.3% حداق دو بار و 2.6% بیش از 5 بار در ماه فست فود میل میکنند.

این آمار را در کنار آماری که جلوتر به آن اشاره میکنم بگذارید :

تنها 20.9 % افراد در ایران حداق سالی یکبار به سینما می روند و فقط 5 % مردم در سال به تماشای تئاتر می نشینند.

قضاوت با خودتان آیا نمی خواهید یک فست فود ایجاد کنید ؟

این هیجان و اشتیاق مردم و اقبالی که برای حضور در فست فودها نشان می دهند ، چراغ سبزی است برای سرمایه گذاری در این عرصه. علی الخصوص یک فست فود به روز داشته باشید.

برای سرمایه گذاری در این صنعت نیاز است که خوب این بازار بشناسیم.

به این دلیل باید این بازار را شناخت که کسانی که خواهان راه اندازی یک فست فود می باشند. باید با حجم عظیمی از افراد رو به رو شوند که سلایق و عقایدشان متفاوت است . برای همین عدم شناخت در این حوزه باعث شکست می شود.

راه اندازی فست فود در ایران می تواند شما را با دنیایی از سلایق مختلف رو به رو کند .که به هر کدام از آنها باید درجای خود پاسخ داده شود ، و همین امر هیجان و لذت این کار را دو چندان می کند.

در سال های اخیر ربوفود به عنوان یک فست فود به روز زنجیره ای در ایران، فعالیت خود را آغاز کرده و تجهیزاتی را تولید کرده. که به کمک آن می توانید فست فود خود را تجهیز کنید و یا یک نمایندگی ربوفود را داشته باشید.

ربوفود با دانش و فناوری روز دنیا سعی در جذب طیف بیشتری از افراد جامعه با سلایق مختلف کرده. که با یاری خدا توانسته به نیازهای مشتریان پاسخ بدهد. و طیف عظیمی از آنها را از استفاده از تجهیزات و غذاهای ربوفود راضی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account