ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

مزیت تجهیزات فست فود استنلس استیل

مزیت تجهیزات فست فود استیلنس استیل ،وسایل فست فود استنلس استیل همواره مورد توجه صاحبان رستوران های سنتی، رستوران های

مزایای استنلس استیل: تجهیزات فست فود روبوفود

مزیت تجهیزات فست فود استیلنس استیل ،وسایل فست فود استنلس استیل همواره مورد توجه صاحبان رستوران های سنتی، رستوران های فست فود و آشپزخانه های صنعتی بوده اند چرا که عمر طولانی و نگهداری و تمیزکاری آسان دارند در این مقاله با 5 مزیت تجهیزات فست فود استنلس استیل آشنا خواهید شد.

5 مزیت تجهیزات فست فود استنلس استیل

حفظ و پاکسازی آسان

تجهیزات فست فود استنلس استیل کثیفی را جذب نمی کنند. و تمام این وسایل را می توان به راحتی با یک دستمال مرطوب تمیز کرد.

طول عمر بالا

ماده فولاد ضد زنگ این دستگاه ها زنگ نمی زند و به لطف همین ویژگی این دستگاه ها سالیان سال ظاهر خود را حفظ می کنند و در طول زمان رنگ پریده نمی شوند.

بهداشتی تر

استنلس استیل غیرمتخلخل بوده و لذا جایی برای رشد باکتری ها فراهم نمی کند. برای همین استنلس استیل یکی از ایده آل ترین گزینه ها برای حفظ بهداشت رستوران فست فود و جلب رضایت ناظرین سلامت می باشد.

طعم غذا را عوض نمی کند

استنلس استیل هیچ واکنشی با غذا، ادویجات، و مخلفات نمی دهد و به یمن همین ویژگی برای پخت و پز انواع غذاها ایده آل است.

مقاومت در برابر حرارت و خوردگی

استنلس استیل مقاومت ویژه ای در برابر حرارت و خوردگی دارد و مضاف بر آن ترک هم بر نمی دارد. این ویژگی باز هم بر طول عمر دستگاه اضافه کرده و به همین دلیل برای مکان های پراستفاده مانند آشپزخانه فست فود ایده آل است.

با این توصیفات، خوب است بدانید تجهیزات فست فود شرکت تجهیزات فست فود روبوفود همگی از جنس استنلس استیل مرغوب بوده که باعث می شود شما در زمان خرید تجهیزات فست فود از عمر کار دستگاه و عملکرد آن مطمئن باشید.

در ضمن شرکت تجهیزات فست فود روبوفود انواع دستگاه های فست فود را اعم از فر ریلی پیتزا، دستگاه کورن داگ ساز، دستگاه تولید پیراشکی گوشت، دستگاه تولید نان پیتزا قیفی، دستگاه تولید فرچیپس، و دستگاه تولید فینگرفود  دستگاه پیتزا قیفی یا غذای انگشتی را تولید می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account