ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

کورن داگ

کورن داگ, corn dog از ادقام دوکلمه کورن, corn به معنای ذرت و داگ, dog به معنای مخفف هات داگ میباشد کورن داگ یک میان وعده محبوب در جهان میباشد.به سوسیس هات داگی که به سیخ کشیده شده و در خمیر مخصوص آرد ذرت فوطه ور شده و سپس در روغن داغ سرخ میگردد کورن داگ میگویند
کورن داگ چیست

معمولا هر غذا یا محصولی دارای یک تاریخچه بوده و یا به شکل کاملا اتفاقی یا با کلی آزمایشات تولید و ابدا شده اند اما بعضی از محصولات دارای تاریخچه مشخص و محصول و فرهنگ غذائی آن کشور میباشد دستگاه کورن داگ هم یک محصول با تاریخچه مشخص میباشد.

 

کورن داگ

کورن داگ, corn dog از ادقام دوکلمه کورن, corn به معنای ذرت و داگ, dog به معنای مخفف هات داگ میباشد

کورن داگ

کورن داگ یک میان وعده محبوب در جهان میباشد.به سوسیس هات داگی که به سیخ کشیده شده و در خمیر مخصوص آرد ذرت فوطه ور شده و سپس در روغن داغ سرخ میگردد کورن داگ میگویند.

 

برای خرید تجهیزات فست فود کلیک کنید. 

 

خواستگاه کورن داگ به کشور ایلات متحده امریکا بر میگردد با قدمتی 180 ساله

کورن داگ به دلیل استفاده خمیر ذرت بسیار مقوی و یک میان وعده مناسب برای کودکان میباشد.

کورن داگ با توجه به تولید اسان و بی دردسر یک محصول مناسب جهت فروش در مراکز تفریحی و خدماتی محسوب میگردد.

تجهیزات فست فود روبو فود با توجه به در خواست مشتریان خود چند مدل دستگاه کورن داگ را روانه بازار نموده است که بصورت اتومات و نیمه اتومات کورن داگ را تولید می نماید جهت آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این محصولات و دستگاه های کورن داگ به بخش منوی محصولات سایت مراجعه نمائید و دیگر دستگاه های فست فود نیز دیدن بفرمائید.

در ضمن در تجهیزات فست فود روبو فود خمیر مخصوص کورن داگ به صورت ترکیب خشک و آرد اماده قابل عرضه بوده در بسته های ده کیلیویی و همچنین سیخ کورن داگ در ابعاد مختلف با جنس بامبو نسوز در بسته های پنجاه عددی قابل عرضه میباشد.

همچنین می توانید برای اطلاع از قیمت این دستگاه به صورت حضوری به مجموعه مراجعه کنید و یا اینکه با دفتر مرکزی مجموعه تماس بگیرید و با کارشناسان فروش مجموعه در این خصوص صحبت فرمایید. شما می توانید این دستگاه را به صورت حضوری و یا غیر حضوری خریداری کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account