ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

چگونه فست فود بزنم ؟

ای راه اندازی فست فود نیاز است که اطلاعات کافی را داشته باشید. در ابتدای راه شاید دغدغه زیادی داشته باشید که چگونه فست فود بزنم ؟ از کجا شروع کنم؟ چه کارهایی را انجام بدهم؟ خرید تجهیزات فست فود و....

چگونه فست فود بزنم ؟

 در مطالب گذشته این سایت به مشاغل پردآمد اشاره کردیم. و گفتیم که فست فود یکی از مشاغل پردرآمد ایران به شمار می رود. اما برای راه اندازی فست فود نیاز است که اطلاعات کافی را داشته باشید. در ابتدای راه شاید دغدغه زیادی داشته باشید که چگونه فست فود بزنم ؟ از کجا شروع کنم؟ چه کارهایی را انجام بدهم؟ خرید تجهیزات فست فود و….

همه و همه دغدغه هایی است که قطعا خواهید داشت. اما به شما پیشنهاد می کنیم که در ادامه همراه ما باشید تا با نکاتی که ذکر میشود، بتوانید بدون دغدغه یک فست فود راه اندازی کنید.

 

راه اندازی فست فود

شروع کار فست فود، از آنجایی است که شما باید یک مکان مناسب برای این کار داشته باشید. منظور از مناسب بودن نه به معنای بزرگ بودن فضا بلکه به معنای انتخاب مکانی که به اصطلاح پاخور خوبی داشته باشد. در ادامه به نحوه راه اندازی فست فود در فضاهای کوچک هم اشاره خواهیم کرد.

با انتخاب یک مکان مناسب شما حضور مشتری تضمین کرده اید. هرچند حضور مشتریان به عواملی دیگری هم بستگی دارد. اما شما بخشی از راه را طی کرده اید. بعد از انتخاب فضای مناسب برای فست فود به سراغ موضوع مهم بعدی یعنی تجهیزات فست فود می رویم.

تجهیزات مناسب فست فود

شاید با قاعده 20 – 80 آشنا باشید. اما برای آن دسته از عزیزانی که شاید کمتر آشنا هستند، باید بگوییم که این قاعده که به قانون پارتو نیز معروف است. این مسئله را بیان می کند که همیشه 20 در صد از کارهای انجام شده باعث به وجود آمدن 80 درصد از نتایج می شود. و 80 درصد الباقی کار موجب به وجود آمدن 20 درصد از نتایج می شود. پس به بیان ساده تر یعنی کارهایی که نتایج بیشتری دارند 20 درصد کار اصلی هستند که انجام آنها کمک بسیاری در به وجود آمدن نتایج بهتر می شد.

حالا چرا ما از این قانون باید برای خرید تجهیزات استفاده کنیم؟

تجهیزات آشپزخانه فست فود قلب تپنده یک فست فود است. شاید در نگاه اول منوی جذاب، دکوراسیون فضایی که در اختیار داریم، آموزش پرسنل و… مهم به نظر بیاید ، اما اگر بر طبق قانون 20 -80 عمل کنیم 20 درصد کار دقیقا انتخاب تجهیزات مناسب فست فود است.

 

مرکز خرید تجهیزات فست فود

برای خرید تجهیزات فست فود شما می توانید از طریق همین سایت ثبت سفارش انجام دهید. چرا تجهیزات ربوفود را پیشنهاد میکنیم؟ اولا این تجهیزات طراحی و تولید ایران هستند که مناسب با سلیقه ایرانی است. دوما این تجهیزات دارای کیفیت بی نظیر و منحصر بفرد است. سوما خدمات گسترده پس از فروش دارد. چهارما از تنوع بسیار زیادی برای طبخ انواع غذاهای فست فودی برخوردار است. امیدواریم دغدغه اینکه چگونه فست فود بزنم برای شما رفع شده باشد.

خرید وسایل آشپزخانه فست فود

برای بازدید از تجهیزات فست فود کلیک کنید

چگونه در فضای کوچک فست فود بزنم ؟

چگونه فست فود بزنم؟

همانطور که در بالا اشاره شد برای راه اندازی فست فود در فضاهای کوچک ربوفود تجهیزات مناسبی را نیز طراحی و تولید کرده که شما می توانید به حداقل فضا نیز یک فست فود بسیار شیک و به روز داشته باشید. پس نگرانی از بابت کوچک بودن فضای خود نداشته باشید.

 

انتخاب منوی فست فود

در ادامه اگر به دنبال سوال خود یعنی چگونه فست فود بزنم هستید. باید گفت : شما باید یک منوی مناسب برای فست فود خود انتخاب کنید. منوی شما باید طوری طراحی شود که به نیازهای مشتریان شما که قاعدتا سلایق مختلفی نیز دارند، پاسخگو باشد. به شما پیشنهاد می کنیم که برای این کار از ربوفود کمک بگیرید. تخصص ما در حوزه فست فود می تواند به شما کمک کند که بهترین شوید.

 

آموزش پرسنل فست فود

فست فود شما به هر اندازه ای که می خواهد باشد. و هر تعداد نیرویی که می خواهد داشته باشد، باید افراد حاضر آموزش ببینند. از نحوه برخورد با مشتری تا طبخ غذا. یکی از عواملی که میتواند مشتری متقاعد کند که دوباره به فست فود شما بازگردد نحوه رفتار پرسنل  است. برای این کار نیز ما به شما پیشنهاد میکنیم تا از مشاوره رایگان ربوفود استفاده کنید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account