ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

 چرا محبوبیت پیتزا قیفی روز به روز در حال افزایش است؟

حتما شما تابحال پیتزاهای مختلفی را در رستوران های فست فود امتحان کرده اید مثل مارگاریتا، مخصوص، پپرونی و غیره.

پیتزا قیفی: تجهیزات فست فود روبوفود

حتما شما تابحال پیتزاهای مختلفی را در رستوران های فست فود امتحان کرده اید مثل مارگاریتا، مخصوص، پپرونی و غیره. اما پیتزای جدیدی که روز به روز در سراسر دنیا و ایران محبوب و محبوب تر می شود و همه میگویند پیتزایی است به نام پیتزا قیفی و همه میگویند چرا محبوبیت پیتزا قیفی روز به روز در حال افزایش است

چرا محبوبیت پیتزا قیفی روز به روز در حال افزایش است

در واقع پیتزا قیفی در حال حاضر یکی از 10 پیتزای برتر در دنیا است که کارآفرینان در سراسر جهان به دنبال سرمایه گذاری در آن هستند.

حال پیتزا قیفی دقیقا چیست؟ همان طور که کاملا از نامش پیداست، این پیتزا ظاهر و فرمی شبیه به یک قیف دارد که بیرونش ترد و درونش نرم است که از خمیر پیتزا با تمام مخلفات مورد علاقه شما تهیه شده است. بعید است ظاهر آن را ببینید و بتوانید در برابر خوردن آن مقاومت کنید.

یکی از اصلی ترین دلایل محبوبیت روزافزون این نوع پیتزا آگاه شدن مردم از گزینه های سالم غذایی است. یعنی آن ها به دنبال جایگزین هایی برای پیتزاهای بعضا مضر می گردند. باید گفت که کالری پیتزا قیفی نصف یک قطعه پیتزای معمولی است.

پیتزا قیفی اولین بار توسط یک آشپز ایتالیایی به نام روسانو بوسکولو درست شد. بعد از آن که این غذا به آمریکا راه یافت، حالا تقریبا در 130 نقطه جهان از جمله ایران این پیتزای لذیذ برای مردم سرو می شود.

نکته مهم دوم جدید و فان بودن این پیتزا است. بر طبق یک نظرسنجی علمی، پیتزا قیفی یکی از محبوب ترین انواع پیتزا در آمریکاست. اگر از خوردن پیتزاهای معمولی با طعم های تکراری خسته شده اید، پیتزا قیفی  انواع مختلف از جمله برای صبحانه، اغذیه فروشی و پیتزای شیرین در کنار نوع کلاسیک دارد.

شرکت تجهیزات فست فود روبوفود این افتخار را دارد تا با ارائه دستگاه پیتزا قیفی  به شما کارآفرینان و فروشندگان فست فود بتواند به گسترش محبوبیت این پیتزای جدید و لذیذ کمک کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account