ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

همبرگرچیست؟

مقدمه امروزه همبرگر یکی از پرطرفدارترین غذاهای موجود در سراسر دنیا بوده که تقریباً در هر رستوران یا فست فودی

مقدمه

امروزه همبرگر یکی از پرطرفدارترین غذاهای موجود در سراسر دنیا بوده که تقریباً در هر رستوران یا فست فودی در منو اول آنها جای دارد. امروز در این مقاله آمده‌ایم تاریخچه چگونگی به وجود آمدن همبرگر را خدمت شما علاقه‌مندان به حرفه آشپزی ارائه دهیم.

احتمالاً نام هامبورگ که دومین شهر بزرگ آلمان می‌باشد را شنیده‌اید، عده زیادی بر این باورند که نام مخترع همبرگر در تاریخ گم شده و عده‌ای هم میگویند همبرگر برای اولین بار در این شهر هامبورگ طبخ شده است. هنگامی که مهاجران آلمانی به نیویورک و شیکاگو سفر کردند، در آنجا وارد رستوران‌های آن مناطق شدند و با انواع همبرگرها مواجه شدند که گران قیمت‌ترین غذاها در منو آنها بود. وهمواره  نام مخترع همبرگر ناشناس مانده است.

درزمان قدیم آلمانی‌ها با ایده‌های مختلف گوشت گاو تازه را پهن کرده و به شکل گرد درآورده و با ادویه‌های خاص آن را طعم دار کرده و در دو غالب سرخ کرده و یا کباب شده استیک‌ها را طبخ کردند. این محصول در میان مردم بسیار مورد استقبال قرار گرفت و از آن زمان به بعد گوشت چرخ کرده‌ای که به حالت گرد در آمده بود را همبرگر و یا برگر می‌نامیدند.

پیشنهاد می‌کنم در ادامه این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با انواع همبرگرهای تخصصی و تجهیزات مخصوص، شما را آشنا خواهیم کرد.

همبرگر

اساسی‌ترین مراحل همبرگر، نحوه طبخ آن می‌باشد. استفاده از هیزم های مناسب و میزان حرارت متعادل، باعث نرم شدن برگرمی شود.دستگاه‌های گریل ترکیبی زغالی از دیگر دستگاه‌های حال حاضر ربوفود بوده که به تهیه و آموزش کامل آن می‌توانید طعمی خاص و طبخی متفاوت را از ما هدیه بگیرید.

همبرگر، یکی از غذاهای پرطرفدار در سراسر دنیا می‌باشد که نوعی ساندویچ بوده و از گوشت تازه گاو تهیه می‌شود. دلیل محبوبیت این غذا لذیذ بودن گوشت و طبخ و سرو کردن آن به انواع  مختلف می‌باشد. برگرها را معمولاً با دستگاه‌های قالب زنی به شکل گرد در آورده و با دستگاه‌های مخصوص آماده و سرو می‌کنند.

تفاوت همبرگر با برگر

برگر یک غذای پرطرفدار در سراسر کشور می‌باشد اکثراً همبرگر و برگر را به یک معنی می‌شناسند. اما در این مقاله باید خدمت شما عزیزان عرض شود که همبرگر و برگر کمی متفاوت است. درکشور ما برگر و همبرگر را یک نوع غذا می‌دانند، در واقع همبرگر زیر شاخه‌ای از برگر می‌باشد.

 همبرگر نوعی برگر بوده که با گوشت چرخ‌کرده تازه تهیه شده و ماده اصلی آن گوشت چرخ کرده می‌باشد. همبرگر می‌تواند با هر نوع گوشتی طبخ و آمده سرو باشد. و اما در برگر ساندویچ‌هایی است که می‌توان با انواع سبزیجات، سس‌ها و کاهو، گوجه، خیار شور و پنیرهای خاص که در بین دو برش نان آماده شده و سرو میشود.

انواع برگر

برگرها انواع متفاوتی دارند که هرکدام به دو صورت مورد طبخ قرار می‌گیرند. یک فست فود و رستوران ایده آل باید هر دو صورت طبخ گریل و سرخ کردنی را تهیه کند، در این مقاله شما را با انواع برگرهای مشهوردرجهان که لذیذ ترین نوع برگر ها هستند را به شما معرفی میکنیم.

چیکن برگر

چیکن برگر یکی از انواع برگرهای لذیذ بین‌المللی بوده که بیس این غذا، ازگوشت برگر تازه و سینه چرخ شده مرغ می‌باشد. و توسط سیر و ادویه‌های مخصوص آماده و سرو می‌شود، این برگر مقرون به صرفه و از غذاهای پرطرفدار ربوفود می‌باشد.

استیک برگر

یکی دیگر از غذاهای لذیذ و پر طرفدار ربوفود استیک برگراست. ربو فود در زمینه همبرگر و برگر توانسته با چندین سال تجربه درفست فود و با سر آشپزان بین‌المللی انواع مرینیت و ادویه‌های پایانی خاص را ارائه دهد، دلیل تمایز استیک‌های ربوفود کیفیت، در تمامی مراحل پخت برگرها می‌باشد. با استفاده از دستگاه‌های مجهز و مخصوص استیک می‌توانید طعم‌های خاص را با ما تجربه کنید.

استیک به قسمتی از گوشت راسته گاو تازه میگویند که از رگه‌های زیاد چربی بر روی آنها دیده می‌شود. گوشت استیک اگر درست طبخ شود به شدت لذیذ بوده و یکی از محبوب‌ترین غذاهای بین‌الملل می‌باشد.

چیزبرگر

از دیگر برگرهای محبوب حال حاضر ربو فود چیز برگر می‌باشد. چیز برگر در قالب خود همان برگر می‌باشد که توسط انواع پنیرهای فرانسوی گودا و چدار طبخ شده ودر قالب نان‌های گرد طعم دار سرو می‌شود.

رویال برگر

مواد اولیه اصلی رویال برگر از گوشت چرخ کرده تازه، ژامبون گوشت و قارچ می‌باشد. این برگر توسط ادویه‌های مخصوص برگر مرینیت شده و در دستگاه‌های مخصوص برگر آماده طبخ می‌شود.

دوبل برگر

نام دیگر از برگرهای تخصصی ربوفود، دوبل برگر می‌باشد.همان‌طور که از اسمش پیداست بیس این غذا از گوشت تازه می‌باشد. دوبل برگر تهیه شده ازنان های مخصوص و طعم دار شده و از دو نوع برگر استفاده شده و آماده سرو می باشد.

 

بهترین برگرهای دنیا

امروزه برگرها از جمله غذاهایی هستند که جزو محبوب‌ترین غذاهای حال حاضر در تمامی کشورها می‌باشند. به همین دلیل نمی‌توان آن را متعلق به یک کشور خاص دانست. در هر کشوری، با توجه به نوع طبخ و ترفندهایی که برای طعم دار کردن آن استفاده می‌کنند، تا لذیذترین برگر را تولید کنند. پس نتیجه می‌گیریم برگر درهر کشور کاملاً متفاوت می‌باشد.

برگر بوف سندویچ

برگر بوف سندویچ

سخن پایانی

اگر می‌خواهید یک فست فود ایده آل داشته باشید، که در کنار آن از جدید ترین متدهای روز دنیا، فست فود خود را مجهز کنید. پیشنهاد می‌کنم کار خود را به تیم ربوفود بسپارید. ربوفود این آرزو را برآورده کرده وفست فود شما را تبدیل به برند می‌کند. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان و متخصصان ما در حوزه رستورانی و فست فود در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account