ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

نحوه تمیزکردن فر ریلی پیتزا

فر ریلی پیتزا یکی از فوق العاده ترین تجهیزات فست فود است. شما می توانید فر ریلی تولیدی شرکت روبوفود

فر ریلی پیتزا: تجهیزات فست فود روبوفود

فر ریلی پیتزا یکی از فوق العاده ترین تجهیزات فست فود است. شما می توانید فر ریلی تولیدی شرکت روبوفود را در این لینک مشاهده کنید.

تمیز کردن این دستگاه ها البته کمی به زحمت احتیاج دارد. اولین نکته در استفاده از فر پیتزا ریلی این است که مطمئن باشید فر شما به اندازه کافی تمیز است تا کیفیت پیتزاهای تولیدی شما حفظ شود. فرهای ریلی پیتزا اجزای متعددی دارند که معنایش این است که خرده غذاها، پنیر ذوب شده و سایر خرده ریزهای پیتزا می توانند در این فر پخش شده و حتی از دید پنهان بمانند.

فرآیند تمیز کردن فر پیتزا ریلی:

  1. فر ریلی خود را از برق بکشید.
  2. سپس نوار نقاله را بیرون بیاورید. برای این کار بهتر است حتما به راهنمای دستگاه مراجعه کنید تا یاد بگیرید چگونه باید این کار را به درستی انجام داد. وقتی که تسمه را درآوردید، یک شوینده غیرسمی فر را روی تسمه بپاشید و آن را 20 دقیقه رها کنید.
  3. حین آن که این شوینده کار خود را انجام می دهد، درب های فر ریلی پیتزای خود را باز کنید و زبانه دستگاه را بیرون بیاورید. آن ها همان قطعات بزرگ و مستطیلی فلزی هستند که در بالا و پایین نوار نقاله قرار می گیرند. معمولا بیشتر باید زبانه های پایینی را تمیز کرد چرا که از قطعات بالایی بسیار بیشتر کثیف می شوند و دلیلش هم همان طور که حدس زده اید بقایای پنیر ذوب شده، خرده غذاها و اجزای پیتزاست. برای قسمت های بالایی شستن تنها یک یا دو بار در سال کافی است.
  4. وقتی که تمام زبانه ها را بیرون آوردید، به آن ها هم تمیزکننده فر بپاشید و برای 20 دقیقه آن ها را رها کنید.
  5. همزمان با این که نوار نقاله و زبانه ها در حال تمیزشدن هستند، به کمک یک جاروبرقی یا جاروشارژی بقیه مانده و خرده غذاها را که در فر ریلی باقی مانده تمیز کنید.
  6. وقتی که قسمت داخلی فر تمیز شد، شما می توانید بدنه خارجی آن ها را با استفاده از یک پولیش استنلس استیل یا روغن زیتون به خوبی پولیش کنید. حتما هم فراموش کنید تا درها و پنجره های فر ریلی خود را تمیز کنید چرا که آن ها هم مانده پیتزای زیادی را هم به خود جذب می کنند.
  7. برس سیمی خود را بردارید و نوار نقاله و زبانه ها را بعد از گذشت زمان 20 دقیقه اشاره شده بسابید. وقتی آن ها به درجه تمیزی مورد نظر شما رسیدند، آن ها را کاملا با آب بشویید و سپس خشک کنید. در مرحله بعد، زبانه ها را در جای اصلی خود در فر ریلی قرار دهید.
  8. حالا که فر ریلی شما به حالت اولیه خود برگشت، مطمئن شوید که آتشدان جعبه کنترل را با یک برس دستی تمیز کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account