ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

فروش وسایل فست فود

یکی از اقداماتی که اغلب افرادی که بعد از مدتی تصمیم می گیرند رستوران فست فود خود را جمع کنند

فروش وسایل فست فود

یکی از اقداماتی که اغلب افرادی که بعد از مدتی تصمیم می گیرند رستوران فست فود خود را جمع کنند فروش وسایل فست فود می باشد و در مقابل افرادی که تصمیم به راه اندازی فست فود دارند و یا اینکه تصمیم دارند تجهیزات آشپزخانه ی خود را عوض کنند اقدام به خرید وسایل فست فود می کنند.

اما شاید برایتان سوالی مطرح شود که آیا در ابتدای کار خرید تجهیزات کارکرده بهتر است یا تجهیزات دست اول ؟

در پاسخ به این سوال باید گفت تجهیزات کار کرده مزیت مختص به خود را دارد و تجهیزات آکبند هم مزیت های دیگری دارد در ادامه ی این مقاله به بررسی هر یک از ویژگی های دستگاه ها می پردازیم تا شما را در خرید تجهیزات فست فود یاری کنیم. 

 

پیسنهاد:برای مشاهده ی لیست تجهیزات فست فود کلیک کنید.

 

 

 

خرید تجهیزات آکبند 

یکی از مزیت های بسیار مهم دستگاه های کار نکرده و دست اول این است که گارانتی و خدمات پس از فروش دارند و اگر دستگاه مشکلی داشته باشد شرکت  فروشنده وسایل فست فود موظف است دستگاه را سرویس و مشکلات آن را برطرف کند. شاید قیمت دستگاه های کار کرده از دستگاه فست فود آکبند کمتر باشد اما باید در نظر گرفت که این دستگاه ها فاقد گارانتی هستند. و امکان خرابی آنها نسبت به دستگاه های آکبند دو چندان است. 

 

تجهیزات فست فود کارکرده

یکی از مزیت مهم دستگاه های دست دوم این است که این دستگاه ها قیمت ارزانتری نسبت به دستگاه های آکبند دارند و اغلب افرادی که می خواهند به تازگی برای خود کسب و کار راه اندازی کنند به دنبال این هستند که هزینه های خود را به حداقل برسانند. گاهی با خرید دستگاه های کار کرده خرج خود را چند برابر می کنید و باید هزینه های بسیاری را برای تعمیر دستگاه ها پرداخت کنید. 

قبل از خرید دستگاه فست فود حتما با مشاوره تجهیزات فست فود صحبت کنید و از آنها درخواست کنید چند برند را مقایسه و مزیت ها و معایب  هریک را به طور کامل برایتان باز گو کنند تا خریدی درست انجام دهید و دچار ضرر و زیان نشوید. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account