ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

دستگاه فرچیپس

تاریخچه به وجود آمدن چیپس خرید فرچیپس : در سال 1853 وقتی جورج کرام برای مشتری مغازه اش یک بشقاب

فرچیپس

تاریخچه به وجود آمدن چیپس

خرید فرچیپس :

در سال 1853 وقتی جورج کرام برای مشتری مغازه اش یک بشقاب سیب زمینی سرخ شده گذاشت ، مشتری سیب زمینی ها را پس زد به این دلیل که خیلی بزرگ و ضخیم بودند ، جرج تصمیم گرفت تا سیب زمینی ها را به شکل دیگری سرخ کند و برای آن مشتری ببرد. او سیب زمینی ها را به صورت ورقه های خیلی نازک برش داد و در روغن سرخ کرد، وقتی سرخ شدن سیب زمینی ها به پایان رسید ، جرج آنها را در بشقاب گذاشت و متوجه شد که سیب زمینی ها به صورت جالبی ترد و خوش مزه شدند. بشقاب را مقابل مشتری اش قرار داد و او نیز از طعم و مدل سیب زمینی ها هیجان زده شد. اینجا بود که چیپس به وجود آمد.

طعم های مختلف چیپس

امروز بعد از گذشت 167 سال از روزی که چیپس به وجود آمد شاهد آن هستیم که طعم ها و مزه های جدید از آن به بازار می آید که اقبال علاقه مندان را به خرید چیپس زیاد تر می کند. انواع مختلفی از طعم ها و مزه ها در کنار مزه سیب زمینی سرخ شده لذت خوردن چیپس را چند برار می کند.

طمع های سرکه ای ، لیمویی ، فلفلی ، و….. که شرکت های مختلف تولید می کنند ، باعث ایجاد علاقه مردم علی الخصوص کودکان به چیپس را چند برابر می کند.

مدل های مختلف چیپس

شاید شما هم دوست داشته باشید چیپس را با اشکال مختلف هم تجربه کنید و از طعم آن لذت ببرید. مدل های مختلف چیپس مانند خلالی ، ضخمیم و … در بازار به هستند اما یکی از جدیدترین مدل های چیپس که شاید بعضی ها هنوز امتحان نکرده باشند ، فر چیپس می باشد.

دستگاه فرچیپس

فرچیپس

دستگاه فرچیپس یکی از جدیدترین دستگاه ها برای تولید چیپس در ایران می باشد ، که ربوفود با افتخار این محصول را تولید و عرضه می کند. این دستگاه با اندازه بسیار مناسب و دوامی بالا می تواند به شما کمک کند که از یک خلاقیت جالب در تولید چیپس استفاده کنید و آن را در اختیار مردم جامعه قرار دهید.

با توجه به شکل دستگاه فرچیپس در تولید چیپس علاقه مندان زیادی را خواهد داشت و شما می توانید با خرید یک دستگاه از این محصول درآمد بسیار خوبی را کسب کنید و علاقه مندان به چیپس را که تعداد آن بسیار زیاد است را دور خود جمع کنید و این محصول را به آنها عرضه کنید.

برای خرید دستگاه فرچیپس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account