ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

تولیدی تجهیزات فست فود

تولید کننده ی عمده ی تجهیزات فست فود در ایران یکی از مراکز تولیدی تجهیزات فست فود در ایران که

تولیدی تجهیزات فست فود

تولید کننده ی عمده ی تجهیزات فست فود در ایران 

یکی از مراکز تولیدی تجهیزات فست فود در ایران که سابقه ی درخشانی در زمینه ی تولید تجهیزات فست فود دارد شرکت تجهیزات فست فود ربو فود نام دارد. مجموعه ی ربو فود در طی یک ده توانسته تنها تولید کننده ی دستگاه های اتوماتیک و رباتیک فست فود در ایران باشد. دستگاه های تولید شده در این مجموعه علاوه بر استفاده در داخل کشور به کشورهای خارجی نیز صادر می گردند. 

دستگاه های تولید شده توسط شرکت تجهیزات فست فود ربو فود همگی دارای یک سال ضمانت نامه ی بی قید و شرط و همچنین 5 سال خدمات پس از فروش می باشند. 

شما می توانید به راحتی دستگاه مورد نظر خود را با قیمتی مناسب از شرکت تولیدی تجهیزات فست فود ربو فود خریداری کنید. 

 

تولیدی تجهیزات فست فود

 

لیست تجهیزات فست فود 

وسایلی که در آشپزخانه ی فست فود و در سالن پذیرایی مجموعه استفاده می شود همگی از خانواده ی تجهیزات فست فود به حساب می آیند. تجهیزات و وسایل فست فود ها باهم متفاوت هستند در واقع نمی توان گفت تجهیزاتی که در آشپزخانه ی رستوران های فست فود استفاده می شوند همگی یکی هستند.

در واقع بیشتر تجهیزاتی که در رستوران ها به کار برده می شوند به منویی که به مشتری ارائه می گردد بستگی دارد در واقع باید در نظر گرفت که غذا های فست فودی اغلب نیاز به تجهیزات مخصوصی دارند و برای پخت آنها باید دستگاه ها را جدا گانه خریداری کرد. 

 

برای مشاهده ی لیست تجهیزات فست فود کلیک کنید. 

 

قیمت تجهیزات فست فود 

در حال حاضر بازار ثابت نیست و قیمت اجناس در حال نوسان است و به همین علت نمی توان قیمت ثابتی را در این خصوص اعلام کرد. برای اطلاع از قیمت وسایل فست فود می توانید با شرکت تجهیزات فست فود ربو فود تماس بگیرید و یا اینکه با مراجعه ی حضوری به مجموعه از ویژگی دستگاه و همچنین قیمت آنها مطلع شوید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account