ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

انواع دستگاه بستنی ساز

انواع دستگاه بستنی ساز بستنی یکی از خوراکی ها خوشمزه و جذاب برای اکثر مردم مخصوصا در فصل تابستان است.

بستنی ساز

 انواع دستگاه بستنی ساز

بستنی یکی از خوراکی ها خوشمزه و جذاب برای اکثر مردم مخصوصا در فصل تابستان است. همیشه خوردن بستی یکی از لذت بخش ترین کارهایی است که می شود در فصل گرما انجام داد.خیلی از مردم از بستنی های سنتی فاصله گرفتند و به دنبال طعم ها و مدل های جدید بستنی می چرخند و دوست دارند که طعم ها و مدل های جدید بستنی را تجربه بکنند.استفاده از دستگاه بستی ساز خیلی مهم است .خرید بستنی ساز هم برای شروع کسب و کار مهم است.

البته اینکه بستنی را از کجا تهیه میکنیم هم مهم است. زیرا خیلی از بستنی فروشی ها را تجربه کردیم که اصلا طعم خوبی نداشتند و باعث شده که مشتری های خودش را از دست بدهد.

معمولا آبمیوه و بستنی فروشی ها به دنبال طعم های جدید و نوع هستند تا بتوانند نیازهای مردم را پاسخ بدهند و برای طیف بیشتری از سلیقه ها طعم های متنوع داشته باشند.

 

کدام دستگاه بستنی ساز خوب است ؟

در ایران ما انواع دستگاه بستنی سازی داریم اما همه ما بیشتر طعم ها و مدل های آن را تجربه کرده ایم. اینجا می خواهیم به یک دستگاه اشاره کنیم که تقریبا در ایران جدید به شمار می آید و این دستگاه بستنی ساز از کیفیت فوق العاده برخودار است.

انواع بستنی ساز

 پاپسیکل یکی از دستگاه های جدید است که در زمینه تولید بستنی در ایران طراحی و ساخته شده است. که مجموعه ربوفود افتخار این را دارد که این محصول کاملا ایرانی را طراحی و تولید می کند.

 

دستگاه بستنی ساز پاپسیکل

Popsicle واژه لاتینی است که به معنی بستنی یخی می باشد. این دستگاه توان تولید بستنی های یخی را در انواع مختلف دارد که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت.
درست شدن بستنی در دستگاه پاپسیکل بسیار جذاب است. شما می توانید انواع طعم های بستنی را به راحتی و در حضور مشتری درست کنید. اینکه مشتری خودش بتواند طعم بستنی یخی دلخواه خودش را انتخاب کند یکی از مزیت های منحصر به فرد این دستگاه است که مشتری را هیجان زده می کند.

توضیح دیگری که در باره این دستگاه بستی ساز باید بدهم این است که شما می توانید بستنی ها را به صورت چوبی در اختیار مشتری قرار دهید. برای اینکه بیشتر با این دستگاه آشنا شوید می توانید اینجا را کلیک کنید.

خرید دستگاه بستنی ساز

برای خرید دستگاه پاپسیکل و مشاوره رایگان راه اندازی آبمیوه و بستی حتما با ما تماس بگیرید تا با مشاوره ای دقیق شما را در ادامه و توسعه کسب و کارتان راهنمایی کنیم. شما می توانید از طریق شماره های درج شده در قسمت تماس با ما ، با در ارتباط باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account