ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

انتخاب جناب آقای مهندس مسعود خوئینی به عنوان مدیر نمونه کشور در جشنواره خانه صنعت و معدن و تجارت کشور

 با سلام و احترام خدمت هم میهنان عزیز.  مدیر مجموعه تجهیزات فست فود ربو فود ” جناب آقای مهندس مسعود

 با سلام و احترام خدمت هم میهنان عزیز. 

مدیر مجموعه تجهیزات فست فود ربو فود ” جناب آقای مهندس مسعود خوئینی ” به لطف پروردگار و با همکاری تیمی با تجربه به عنوان مدیر نمونه کشور در جشنواره خانه صنعت و معدن و تجارت کشور انتخاب شده اند. 

“پیام جناب مهندس مسعود خوئینی به شما سروران گرامی “

به نام پروردگار بی همتا

زندگی با تمام پستی و بلندیی هایش زیبا ست و ما در این هستی و لحظه های کوتاه حیاتمان میتوانیم خوش رقصی کنیم یا بد رقصی،اما چیزی که در تمام این عمر گذشته ام به آن پی برده ام، این است که اگر با قلبت و عاشقانه زندگی کنی و اگر به خدایت باور داشته باشی روزگارت و زندگیت هم پر از عشق و لطف پروردگار خواهد شد.
عزیزانی که از نزدیک بنده رو میشناسن اطلاع دارن که من از چه روزگار سخت و پر فراز نشیبی گذر کردم. شکست های پیاپی و تلاش های دوچندان ،و حال که به لطف و بزرگواری پروردگارم در ابتدای این راه و در میانه زندگی هستم وظیفه خود میدانم با قامتی ایستاده و سر و چشمانی فتاده بر زمین و در کمال خضوع از لطف و حمایت های بی شمارشان کمال قدردانی و تشکر را داشته باشم و برای این عزیزان طول عمر و آرزوی توفیق روز افزون کنم.
محبت ها و لطف شما عزیزان و پیام های شادباش شما همچو باری بر دوش مسئولیت این راه پیش رو را دو چندان کرده و همچو توشه پر بها پشتوانه این مسیر ناهموار خواهد بود
عاشقانه دوستان دارم و دست تک تک شما عزیزان و سروران همکاران و پرسنل زحمت کش،نمایندگان،دوستان،اقوام و اهل محل را میبوسم و با تمام وجود طول عمر و توفیق برای شما و خانواده محترمتان آرزومندم
برادر کوچک شما
مسعود خوئینی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account