ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

وسایل پیتزا فروشی

وسایل پیتزا فروشی ، همانطور که میدانید راه اندازی پیتزا فروشی هم مانند دیگر صنف ها نیاز به وسایل و

وسایل پیتزا فروشی

وسایل پیتزا فروشی ، همانطور که میدانید راه اندازی پیتزا فروشی هم مانند دیگر صنف ها نیاز به وسایل و تجهیزات فست فود دارد. اما اینکه چه وسایلی و از کجا خریداری کنیم یکی از نکات مهم و بسیار حائز اهمیت است که افرادی که قصد به راه اندازی فست فود و یا همان پیتزا فروشی دارند باید به آن توجه ویژه ای کنند. 

اما قبل از اینکه بخواهید فست فود را راه اندازی کنید بهتر در ابتدا تجهیزات را متناسب با غذایی که قرار است در منوی خود قرار دهید تهیه نمایید اما در حالت کلی وسایلی که برای راه اندازی پیتزا فروشی مورد نیاز است در این مقاله مختصرا برایتان توضیح خواهیم داد. 

 

وسایل پیتزا فروشی

 

پیشنهاد : برای خرید تجهیزات فست فود کلیک کنید. 

 

ابزار مورد نیاز برای راه اندازی پیتزا فروشی 

خمیرگیر

برای درست کردن خمیر پیتزا باید از دستگاه خمیر گیر و یا میکسر های چندکاره استفاده کرد . خمیر گیر یکی از ارزانترین دستگاه های تولید کننده ی خمیر پیتزا می باشد. 

وردنه 

بعد از تهیه ی خمیر توسط دستگاه خمیر گیر ، خمیر را با استفاده از وسیله ای به نام وردنه به شکل دایره در می آورند. 

ظرف پیتزا 

بعد از پهن شدن خمیر ها داخل قالب پیتزا قرار می گیرند. سس مخصوص را به خمیر زده و در یخچال  قرار  می دهند. سپس مواد اولیه را که قرار است بر روی پیتزا ریخته شود توسط اسلایسر خورده کرده و بر روی پیتزا می ریزند. 

دستگاه دیگری که در پیتزا فروشی ها مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه کالباس بر است ؛ که برای خرد کردن کالباس و یا سوسیس استفاده می شود الیته می توان این مواد را با چاقو نیز خرد کرد. 

بعد از آماده کردن وسایل روی پیتزا ، پیتزا را در یخچالی خوابیده ای که ظروف استیل دارد قرار می دهند. 

فر پیتزا 

برای پخت پیتزا نیاز به ابزاری است که به آن فر پیتزا می گویند که در انواع و اقسام مختلفی تولید گردیده است. 

خرید وسایل پیتزا فروشی

شما می توانید وسایلی که برای پیتزا فروشی خود نیاز دارید را از شرکت تجهیزات فست فود ربو فود با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی خریداری کنید. شرکت تجهیزات فست فود ربو فود تولید کننده ی انواع یخچال و دستگاه و وسایل تجهیزات راه اندازی فست فود می باشد. 

تجهیزات تولید شده توسط شرکت تجهیزات فست فود ربو فود دارای یک سال گارانتی و 5 سال خدمات بی قید و شرط می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شرکت ربو فود تماس بگیرید و با کارشناسان مربوط صحبت کنید و از راهنمایی کارشناسان بهرمند شوید.

One thought on “وسایل پیتزا فروشی

  1. علی پور گفت:

    لیست وسایل پیتزا فروشی شما دارین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account