ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

لوازم فست فود نو

شرکت تجهیزات فست فود امروزه در اکثر خیابان های شهرهای مختلف فست فود راه اندازی شده است. اما باید توجه

لوازم فست فود نو

شرکت تجهیزات فست فود

امروزه در اکثر خیابان های شهرهای مختلف فست فود راه اندازی شده است. اما باید توجه کرد راه اندازی فست فود نیازمند خرید تجهیزات فست فود است ، اما دغدغه بسیاری از افراد این است که خرید لوازم فست فود نو هزینه ی زیادی دارد و در ابتدای کار خرید تجهیزات نو امکان دارد هزینه ی زیادی برایتان داشته باشد. 

اما شما می توانید به جای خرید تجهیزات نو با برند خارجی که بخاطر معروفیت زیاد برندشان هزینه ی زیادی دارند و قیمت بالایی دارند ؛ وسایل و لوازم فست فود نو داخلی خریداری کنید. 

در داخل کشور برندهای بسیار معتبری وجود دارد که تجهیزات با کیفیت عالی تولید می کند و حتی دستگاه هایی که توسط این شرکت ها تولید شده اند به کشور های دیگر صادر می شوند. 

 

 

اگر به دنبال یک برند معتبر برای خرید دستگاه برای آشپزخانه ی خود هستید و یا اینکه به دنبال مشاور جهت مقایسه ی چند نمونه از برند های تجهیزات فست فود هستید می توانید به شرکت تجهیزات فست فود ربو فود مراجعه کنید.  

 شرکت تجهیزات فست فود ربو فود در حدود یک ده است که فعالیت خود را در زمینه ی تولید دستگاه های فست فود آغاز کرده و تاکنون اولین تولید کننده و صادر کننده ی وسایل فست فود اتومات و رباتیک در ایران است. 

این مجموعه تولید کننده ی انواع مختلفی از وسایل و تجهیزات در آشپزخانه های فست فود می باشد. ربو فود تولید کننده ی دستگاه های مختلفی از قبیل کورن داگ ، فر چیپس ، پیتزا چتری ، پیتزا نو ، دستگاه تولید نان پیتزا ، دستگاه خاچاپوری ، دستگاه کیوسک فر ، فر ریلی پیتزا ،دستگاه پیراشکی زن ، گرمخانه ، دستگاه کورن داگ ساز ، دستگاه مینی ویچ ، دسگاه پایه پیتزا و… 

نکته : قبل از خرید تجهیزات فست فود ابتدا چند برند را باهم مقایسه کنید و در نهایت تجهیزاتی را خریداری کنید که از نظر کیفیت و کمیت نسبت به سایر دستگاه ها برتری داشته باشد. حتما از مشاوره ی ، مشاوره تجهیزات فست فود استفاده کنید.

این دستگاه ها تنها توسط شرکت تجهیزات فست فود ربو فود تولید می شوند و دارای گارانتی یک ساله ی بی قید و شرط و همچنین خدمات پس از فروش 5 ساله می باشد. 

شما می توانید در همان ابتدای کار وسایل و تجهیزات فست فود آکبند و نو را با قیمت مناسب خریداری کنید. 

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با شرکت تجهیزات فست فود ربو فود تماس بگیرید و از راهنمای مشاوران استفاده کنید. 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account