ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

صرفه جویی در آشپزخانه فست فود

صرفه جویی انرژی در آشپزخانه فست فود صرفا این نیست که بخواهید به محیط زیست کمک کنید. علاوه بر آن،

صرفه جویی در آشپزخانه فست فود

صرفه جویی انرژی در آشپزخانه فست فود صرفا این نیست که بخواهید به محیط زیست کمک کنید. علاوه بر آن، شما در مخارج خود هم صرفه جویی خواهید کرد چیزی که همه ما به دنبال آن هستیم. اما حالا چطور باید آشپزخانه فست فود خود را از لحاظ انرژی بهینه تر کنید؟ در این مقاله خواهید دید که چطور می توان دست به صرفه جویی در آشپزخانه فست فود زد

صرفه جویی در آشپزخانه فست فود

موارد مورد اشاره در زیر این مقاله حاصل سال ها تجربه و تلاش بدست آمده و در اختیار شما قرار داده شده

آن را تمیز نگه دارید

آشپزخانه فست فود شما باید در همه حال تمیز باشد. چرا که همان جایی است که تمام خوردنی ها را درست می کنید. اما هم چنین باید حواستان باشد که برای حفظ انرژی هم باید آن را تمیز نگه داشت. اگر ماهیتابه سوخته دارید باید کاملا آن را بشویید به طوری که کف آن کاملا برق بزند. بدین ترتیب حرارت کمتری هم ماهیتابه برای پخت غذا نیاز دارد. در مقابل، هرچقدر کثیف تر باشد انرژی مصرفی شما هم بالاتر می رود.

وسایل مهم هستند

حتما لوازم فست فودی تهیه کنید که از نظر انرژی بهینه کار می کنند. معمولا با بر چسب انرژی متوجه این قضیه خواهید شد. مثلا استفاده از فر ریلی گازی به شما در صرفه جویی در مصرف برق کمک ویژه ای خواهد کرد که شرکت تجهیزات فست فود می تواند این فر ریلی را در اختیار شما قرار دهد. برای کمک بیشتر نیز میتوانید از تیم راه انداز فست فود ربوفود استفاده نمائید.

وسایل آشپزی

به طور کلی توصیه می کنیم تا به دنبال وسایل فست فود با صفحه تخت باشید چرا که حرارت یکنواخت تر و در نتیجه بهینه تر در این ظروف پخش می شود. در مقابل، ظروف قوس دار 50 درصد انرژی بیشتری مصرف می کنند.

در ضمن ماهیتابه هایی که کفشان مسی است سریع تر گرم می شوند و پس از لحاظ انرژی مقرون به صرفه تر هستند.

تهیه غذا

برخی از افراد دوست دارند مثلا فر را برای آماده سازی ظروف زود روشن کنند، اما باید بدانند که فقط انرژی را هدر می دهند. پس مثلا باید اول به کمک روش های دیگر غذا را یخ زدایی کرد و بعد آن را در فر گذاشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account