ROBOFOOD

ARTICLE

مقالات ربوفود

بررسی کامل فرهای توستر

فرهای توستر می توانند کارهایی فراتر از صرفا توست کردن انجام دهند: آن ها می توانند پنیر را بر روی

توستر: تجهیزات فست فود روبوفود

فرهای توستر می توانند کارهایی فراتر از صرفا توست کردن انجام دهند: آن ها می توانند پنیر را بر روی ساندویچ ذوب کنند و غذاهای برشته و خوشمزه درست کنند.

در حالی که انواع مدل های فر توستر وجود دارد، اما همگی ویژگی های استانداردی دارند که عبارتند از: بدنه استنلس استیل، تایمر و طبیعتا توانایی برای توست. البته نکات دیگری هم وجود دارند که در زمان انتخاب توستر برای رستوران فست فود خود باید در نظر داشته باشید.

مکان و زمان

داشتن یک توستر که به راحتی بر روی کابینت آشپزخانه فست فود قرار می گیرد یکی از اصلی ترین و بهترین دستگاه های فست فود برای رستوران های با محودیت زمانی می باشد. البته حواستان باشد که قرار نیست تمام فضای آشپزخانه شما را اشغال کند.

اگر با محدودیت جا مواجه هستید، حتما توسترهای کوچکتر را انتخاب کنید. مدل های کوچک برای کافی شاپ ها و رستوران هایی که ساندویچ های توست شده ارائه می دهند، مناسب هستند.

کسانی که ترافیک بالایی در رستوران فست فود خود دارند و هم چنین با محدودیت جا مواجه اند به دنبال دستگاهی کارآمد می گردند، مدل هایی وجود دارند که دوطبقه هستند تا بدین ترتیب سرعت توست شما را دوبرابر کنند.

توسترهای باز و بسته

توسترهای باز به شما کمک می کنند تا در حین توست آیتم هایی را که توست می کنید را بررسی کنید. البته که باید هدررفتن حرارت را هم با این توسترها بپذیرید.

در مقابل، توسرهای درب بسته را داریم که برای حفظ حرارت بهترین گزینه هستند. از این فر توسترها می توانید برای پختن و کباب کردن و هم چنین توست کردن و ذوب کردن غذاها استفاده کنید. به یمن تنوعی که دارند، این توسترها برای کافه ها و رستوران ها انتخاب مناسبی هستند.

فر توستر باز: تجهیزات فست فود روبوفود

فر توستر باز

فر توستر بسته: تجهیزات فست فود روبوفود

فر توستر بسته

دوام و پاکیزگی

نگهداری از فرهای توستر ساده بوده و برای سرمایه گذاری بلندمدت مناسب هستند. همان طور که پیش تر اشاره شد، آن ها بدنه ای از جنس استنلس استیل هم در داخل و هم در خارج بدنه خود دارند. به این ترتیب ایمنی و عمر دستگاه بالا می رود و تمیزکردن دستگاه توستر را به کاری آسان تبدیل می کند.

ویژگی دیگر این دستگاه ها سینی خرده غذای جداشونده آن هاست. وقتی که خرده غذاها در پایین توستر جمع می شوند، آن ها می توانند اثری منفی بر عملکرد دستگاه و کیفیت غذا بگذارند. این سینی خرده غذای جداشونده به شما اجازه می دهد فورا و به سادگی این خرده غذاهای مزاحم را دور بریزید و بدین ترتیب توسترتان را دوباره کارآمد و سالم داشته باشید.

در نهایت باید گفت فرهای توستر در فضا صرفه جویی می کنند و برای انجام کارهای ساده مانند تست کردن، ذوب غذا، پخت و کباب کردن بسیار مناسب هستند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Shopping cart
Shop
0 items Cart
My account